Sprawne energetycznie kotły centralnego ogrzewania służą do podnoszenia temperatury w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Zakup tego sprzętu może być w dużym procencie finansowany z trwających programów- m.in. dopłat z zakresu inwestycji ekologicznych lub też modernizacyjnych. Funkcjonują one w ramach znowelizowanej Ustawy o Energetyce. 

Nowoczesne kotły centralnego ogrzewania są wyposażone w zaawansowane technologicznie podzespoły. To urządzenia grzewcze, które mogą posiadać dużą komorę spalania. Ten ekologiczny sprzęt może mieć dodatkowe akcesoria w postaci funkcjonalnego podajnika ślimakowego. Wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania z naszego sklepu internetowego sa przeznaczone do szybkiego i utrzymującego się na stałym poziomie ogrzewania pomieszczeń w domach lub w budynkach firmowych. Niezawodne w działaniu piece co, kotły co 5 klasa, które polecamy wszystkim klientom, mogą być jedynym systemem, przeznaczonym do podnoszenia temperatury powietrza w pomieszczeniach i przygotowywania wody użytkowej. Spełniają one wszystkie normy, dotyczące emisji spalin i poziomu zanieczyszczeń dostających się do atmosfery w trakcie trwającego procesu spalania. Oferowane przez nas piece co, kotły co 5 klasa nie stwarzają zagrożenia dla fauny i flory. To zaawansowane technologicznie urządzenia, które mogą być wyposażone w wiele dodatkowych programów, wpływających na ich komfort obsługi. 

Kotły centralnego ogrzewania – odporne na działanie czynników zewnętrznych 

Polecane przez nas systemy grzewcze mogą mieć okablowanie sterownika, czujniki, wbudowany termometr lub pogodynką. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne systemy grzewcze najlepszych firm na świecie. Są to urządzenia, które mogą mieć wbudowany sterownik, eliminujący ryzyko awarii pompy. Wydajny proces spalania, którym wyróżniają się systemy grzewcze z naszej oferty, jest regulowany automatycznie. Ogranicza to zagrożenie pożarowe i nie dopuszcza do niekontrolowanego spadku lub wzrostu temperatury powietrza w kotle. Rekomendowane przez nas systemy grzewcze mogą mieć także solidnie wykonane części składowe, skutecznie zabezpieczone przed działaniem ekstremalnej temperatury powietrza i wysokiego podciśnienia. To urządzenia z dodatkowymi elementami, do których należą m.in. siłownik zaworu mieszającego, zawory sterowania, pompa cyrkulacyjna i pompa podłogowa. Proponowane przez nas systemy grzewcze są zaliczane do urządzeń typu premium. 

Kotły co – sprzęt grzewczy dopasowany do każdego budynku 

Rekomendowane przez nas kotły co wyróżniają się efektywnym procesem spalania. Odbywa się on na specjalnie zaprojektowanym do tego celu ruszcie, bez marnotrawienia energii elektrycznej. Tanie w eksploatacji kotły co nie wpłyną na drastyczny wzrost opłat za zużycie prądu elektrycznego w danym gospodarstwie domowym lub też firmie. Wszystkie proponowane przez nas  kotły co. wyróżniają się niezawodnością działania. To urządzenia grzewcze o różnej pojemności zasobników na opał. Mogą one być przystosowane do budynków o dowolnie wybranej kubaturze i metrażu. Oferowane przez nas kotły co mają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty jakości, co jest gwarancją tego, że przetrwają one w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. To urządzenia grzewcze opatrzone Certyfikatem Europejskim pod względem normy emisji spalin. Gwarantujemy, że codzienna eksploatacja tych produktów, z pewnością nie spowoduje zagrożenia dla środowiska naturalnego. Proponowany przez nas sprzęt grzewczy posiada wysoką wydajność i energooszczędność. 

Piece grzewcze – urządzenia z wieloma zaawansowanymi funkcji

Tanie piece grzewcze mogą posiadać niskie parametry emisji gazów cieplarnianych. Z uwagi na to, w procesie spalania nie będzie dochodzić do nagromadzenia smogu w atmosferze i  w efekcie degradacji fauny oraz flory. Poddawane cyklicznym testom, przeprowadzanym w niezależnych ośrodkach badawczych, piece grzewcze z naszego sklepu, mogą mieć konstrukcję skutecznie zabezpieczoną przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również działaniem negatywnych czynników zewnętrznych. Komora załadowcza, którą mogą mieć nasze piece grzewcze, bez trudu pomieści odpowiednią ilość opału, jaka potrzebna jest do efektywnego i trwałego podniesienia temperatury powietrza w wielu pomieszczeniach. Kotły grzewcze z naszej oferty mogą posiadać także wentylator wyciągowy. Zapobiega on przedostawaniu się dymu w trakcie rozpalania i wzrostowi temperatury spalania. Kotły grzewcze z naszego asortymentu cechuje płynna, wydajna praca 24 h/ dobę. To urządzenia grzewcze, które mogą posiadać dodatkowe podzespoły czy funkcję samooczyszczania, eliminującą potrzebę serwisowania i konserwacji tego sprzętu, a także wykonywania corocznych przeglądów. Nasze piece grzewcze wyróżniają się stosunkowo niskimi kosztami eksploatacji, nie powodującymi nadmiernego obciążenia dla budżetu domowego i firmowego. 

Wysokiej klasy kotły grzewcze są bardzo sprawne energetycznie. To zaawansowany sprzęt, dedykowany, zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym firmy. Urządzenia z tej kategorii są uznawane za ekologiczne i bezpieczne w eksploatacji.