Wysokiej jakości wentylator dachowy jest urządzeniem projektowanym z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Sprzęt ten wyróżnia się łatwym montażem i demontażem. 

Solidnie wykonany wentylator dachowy może być wykonany z kompozytu poliestrowo-szklanego. Tego typu materiały używane są zazwyczaj w trakcie produkcji wentylatora standardowego. Z kolei wentylator dachowy kwasoodporny może być stworzony z kompozytu winyloestrowoszklanego. Oba te rozwiązania mają zastosowanie w procesie produkcyjnym wyżej wymienionego urządzenia. Użycie żywicy zbrojonej włóknem szklanym do wyrobu wentylatora dachowego, ma swoje uzasadnienie, ponieważ taka konstrukcja może posiadać dużo większą wytrzymałość mechaniczną i odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można wentylator dachowy, zarówno w wersji standardowej, jak i tej wzmocnionej żywicą zbrojoną włóknem szklanym. Kolor obudowy wybranego modelu wentylatora można wybrać z udostępnionej przez nas z palety RAL. Pozwala to na idealne dopasowanie posiadanego wentylatora dachowego do rodzaju pokrywy dachowej, jaką posiada budynek mieszkalny lub firmowy. Dobrej jakości wentylator dachowy z naszego sklepu internetowego jest opatrzony gwarancją producenta na jego bezawaryjne działanie. 

Wentylator dachowy i kanałowy- łatwy w obsłudze sprzęt w atrakcyjnej cenie

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można także wentylator kanałowy. Jest to urządzenie bardzo łatwe w obsłudze, które nie wymaga przeprowadzania cyklicznych konserwacji. Proponowany przez nas wentylator kanałowy wyróżnia się wysoką jakością, która idzie w parze z bardzo przystępną ceną. To sprzęt dedykowany systemom wentylacji w pomieszczeniach o bardzo niskim stopniu zapylenia. Produkt ten może być montowany nie tylko w pozycji pionowej, ale także w poziomej w różnych kanałach wentylacyjnych. Rekomendowany przez nas wentylator kanałowy można bez problemu umieścić w kanałach wentylacyjnych o średnicy od 100 do 400 mm. Produkt umożliwia wentylację wywiewną i nawiewną sklepów, biur, mieszkań, a także lokali gastronomicznych. To urządzenie kompatybilne z domowymi okapami kuchennymi, które wyposażone są w filtry przeciwtłuszczowe. Polecany przez nas wentylator kanałowy posiada wirnik z blachy aluminiowej bądź też z tworzywa sztucznego. Bardzo łatwy dostęp do silnika tego sprzętu umożliwiają rozpinane klamry montażowe. Oferowany przez nas wentylator kanałowy może posiadać dwustopniowy lub trójstopniowy nawiew z regulowanym opóźnieniem czasowym. 

Wentylator kominkowy z regulowaną temperaturą i niskim poziomem emitowanego hałasu

Klienci, którzy poszukują nowoczesnych urządzeń, mogą zapoznać się ze zróżnicowaną ofertą naszego sklepu internetowego. Znajduje się w niej wentylator kominkowy. Jest to urządzenie, które posiada wiele zalet. Przede wszystkim nie wymaga on skomplikowanego montażu. Produkt ma regulację temperatury pracy, w zakresie od 0 do 50 stopni Celsjusza. Generowany przez to urządzenie hałas nie wpływa negatywnie na osoby znajdujące się w jego pobliżu. Maksymalna moc pracy tego sprzętu wynosi 115 W. Proponowany wentylator kominkowy można z łatwością dopasować do średnicy kanału posiadanego kominka. Produkt ten wraz z opakowaniem waży zaledwie 10 kg, co ułatwia jego transportowanie w dowolnie wybrane miejsce. Zróżnicowana kolorystyka tego sprzętu pozwala na wybór urządzenia dopasowanego barwą do modelu posiadanego kominka. Właściciele domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych, którzy pragną zainstalować nowoczesny system wentylacji, mogą również zwrócić uwagę na produkty z opcją montażu na ścianie lub suficie. Do tej grupy należy z pewnością wentylator ścienny. Jest to urządzenie montowane na płycie poziomej lub pionowej. 

Wentylator sufitowy o wielu przydatnych funkcjach 

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się również wentylator sufitowy. Może posiadać on różne kształty i rozmiary do wyboru. Nowoczesny wentylator sufitowy może mieć w swojej konstrukcji dodatkowe elementy wpływające na komfort jego obsługi. Niektóre modele posiadają dodatkowe oświetlenie, wzmocnione łopaty lub też sterowanie zdalne przy pomocy intuicyjnego w obsłudze pilota, dołączonego do zestawu. Każdy wentylator sufitowy z naszego sklepu internetowego, jest poddawany szczegółowym testom bezpieczeństwa. Dzięki temu produkt ten spełnia wszystkie normy Unii Europejskiej i jest dopuszczony do montażu w halach, pomieszczeniach biurowych, a także w miejscach, gdzie na co dzień przebywają zwierzęta lub małe dzieci. Proponowany przez nas wentylator sufitowy wpływa na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Produkt ten może być czyszczony przy pomocy dostępnych na rynku środków o łagodnym działaniu, które nie zawierają w swoim składzie żrących substancji. Atestowany wentylator sufitowy z naszego sklepu internetowego może być wyposażony w bezszczotkowy, nowoczesny, jednofazowy silnik przystosowany do regulacji napięciowej. Wbudowane termiczne zabezpieczenie tego podzespołu eliminuje ryzyko przegrzania.

Niezawodny w działaniu wentylator dachowy lub sufitowy wpływa na regulację temperatury w danym pomieszczeniu, jak również eliminuje ryzyko jego zawilgocenia. Produkt ten może być przystosowany do posiadanego systemu wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej.