Sprawnie działająca oczyszczalnia ścieków może być montowana na przydomowej posesji bądź też nieopodal budynków gospodarczych lub firmowych. W sprzedaży dostępna jest oczyszczalnia ścieków z tunelami filtracyjnymi, jak również biologiczna i drenażowa. 

Nowoczesna oczyszczalnia ścieków jest wyposażona w tunele filtracyjne o pojemności od 2300 do nawet 4500 l. To system rozsączania ścieków w gruncie. Podstawową zasadą działania proponowanej przez nasz sklep internetowy oczyszczalni jest odprowadzanie ścieków do gruntu poprzez boczną perforację, znajdującą się w jej konstrukcji. Dobrej jakości oczyszczalnia ścieków to skuteczny sposób na ekologiczne pozbycie się ścieków i zmniejszenie ryzyka zalania ogrodu, przydomowej posesji bądź też terenu należącego do danej firmy. Efektywnie działająca oczyszczalnia ścieków z tunelami filtracyjnymi jest wyposażona w trzykomorowy osadnik gnilny. To element odpowiadający za zatrzymywanie wszystkich zanieczyszczeń. Dzięki temu ścieki trafiające do gruntu są pozbawione jakichkolwiek związków chemicznych, mogących powodować skażenie środowiska naturalnego. Przydomowa oczyszczalnia ścieków, którą można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, trafia do klienta wraz z niezbędnymi akcesoriami montażowymi. Produkt ten jest wykonany bardzo starannie, co gwarantuje jego trwałość i odporność na działanie podwodnych wód gruntowych o dużej sile naporu. 

Oczyszczalnia ścieków o łatwym montażu i w zestawie z bateriami

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się przydomowa oczyszczalnia ścieków firmy Delfin, Sediment. Frukko, a także Hydro-Top. To cenione na rynku marki, które od wielu lat zajmują się konstruowaniem i wytwarzaniem wysokiej klasy systemów, przeznaczonych do oczyszczania ścieków w sposób biologiczny. Wyposażona w osadnik z trzema komorami przydomowa oczyszczalnia ścieków z naszego sklepu internetowego, odpowiada zapotrzebowaniom trzech do sześciu osób, zamieszkujących dane gospodarstwo domowe bądź też przebywających na co dzień w budynku firmowym. Ta przydomowa oczyszczalnia ścieków jest bardzo łatwa w eksploatacji. Produkt ten może znajdować się na przydomowej posesji. Do jego montażu nie ma potrzeby wykonywania żadnych wylewek cementowych czy betonowych, a także tworzenia nastawień. Przydomowa oczyszczalnia ścieków z naszej oferty jest odporna na nierówne dopływy ścieków i przerwy w dostawie prądu, również te trwające powyżej 12 godzin na dobę. Produkt posiada złoże pakietowe, które chroni wbudowane baterie przed ich rozładowaniem. 

Oczyszczalnia ścieków biologiczna z osadnikiem wstępnym 

Efektywnie działająca oczyszczalnia ścieków biologiczna ma cylindryczny kształt z przetłoczeniami. Grube ścianki tej konstrukcji zapobiegają powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych naporem wody. Proponowana przez nas oczyszczalnia ścieków biologiczna posiada jeden funkcjonalny zbiornik. Eliminuje to potrzebę montażu dodatkowych skrzynek elektrycznych czy studzienek, a także wszelkiego typu odpływów. To produkt, który spełnia wszystkie normy Unii Europejskiej. Nie powoduje on skażenia wód gruntowych. Dostępna z dokumentacją zgłoszeniową oczyszczalnia ścieków biologiczna z naszego asortymentu, posiada wiele innowacyjnych funkcji. Osadnik wstępny zapewnia mechaniczno- biologiczne oczyszczanie ścieków, z kolei bioreaktor i osadnik wtórny rozkładają bakterie tlenowe oraz oddzielają od siebie różnego rodzaju cząsteczki. Dzięki temu proces oczyszczania ścieków jest skuteczny i w pełni kontrolowany. Korzystanie z oczyszczalni biologicznej nie wymaga stosowania dodatkowych środków chemicznych. 

Oczyszczalnia biologiczna z komorą napowietrzania

Objęta dotacjami rządowymi oczyszczalnia biologiczna może znajdować się na przydomowych posesjach, niezależnie od ich powierzchni. Różne kształty i pojemności zbiorników, jakie posiada wyżej wymienione urządzenie, pozwalają na wybór tego, który spełni oczekiwania konkretnego klienta. Rekomendowana przez nas oczyszczalnia biologiczna jest stworzona ze starannie dobranych komponentów, odpornych na działanie kwaśnych deszczów, przymrozków czy też intensywnego promieniowanie słoneczne. Produkt ten jest wyposażony w komorę napowietrzania, która wychwytuje mikroorganizmy pływające i bytujące w złożu pakietowym. Pozwala to na skuteczne rozkładanie tlenowe ścieków na osad i ciecz nasadową. Wysokiej jakości oczyszczalnia biologiczna, którą można zamówić w naszym sklepie internetowym, skutecznie eliminuje bakterie i inne chorobotwórcze mikroorganizmy, istniejące w wyżej wymienionych odpadach komunalnych. Zasada działania oczyszczalni została zainspirowana naturalnymi procesami, jakie zachodzą w środowisku, w tym między innymi filtracji przy pomocy bezpiecznych dla fauny i flory środków czy utleniania bakterii oraz osadów. Oczyszczalnia biologiczna z naszego sklepu internetowego musi być okresowo oczyszczana z osadów przy pomocy zamówionego wozu asenizacyjnego. 

Niezawodna w działaniu oczyszczalnia ścieków pomaga pozbyć się nieczystości wytwarzanych w gospodarstwach domowych i budynkach firmowych lub gospodarczych. To system wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań, wpływających na efektywność jego działania.